Домой Блог

VW Golf 8 (2019) подробиці та найсвіжіші новини

Поки світ перебуває в очікуванні нового VW Golf 8, ми ділимося новинами про його технічну начинку. Отже, що вдалося зясуватиПоки реальних фото від виробника ще немає ніде.

Volkswagen Group повідомляє про зростання продажів у липні на 10,6%

Новини Volkswagen. Продажі Volkswagen Group в липні 2018Липень був хорошим місяцем для групи Volkswagen. Постачання автомобілів зросли на 10,6% — до мільйона проданих автомобілів рукою подати.

ТОП 10 найбільш продаваних брендів автомобілів у світі

Ці справжні кити автопрому продали майже 24 мільйони автомобілів за півроку. А хто кращий з них на сьогодні?Як не намагається Volkswagen, але наздогнати Toyota поки німцям ніяк не вдається.

Скільки виробники заробляють на продажу одного автомобіля

Робити круті тачки і продавати у збиток — це ще треба вміти. Виявляється, не всі отримують прибуток при продажу автомобілівЦікаве дослідження провели в Німеччині.

Знайдені отруйні речовини в зарядках електромобілів Volkswagen

У компанії підтвердили, що близько 124 тисяч гібридних автомобілів брендів VW, Audi і Porsche можуть потрапити під відкличну кампаніюНімецьке дорожнє управління вимагає відкликати більше ста двадцяти тисяч гібридів з-за того, що у зарядних пристроях цих машин знайдений отруйний метал – кадмій.

Створюється новий альянс між Ford і Volkswagen?

Ford і VW вивчають стратегічне співробітництво у сфері створення комерційних автомобілівУ звязку з жорсткими екологічними вимогами, які вже діють у Європі, всі без винятку автовиробники стали вкладати колосальні суми в створення нових технологій, які дозволять вкластися у визначені рамки щодо викиду СО2 і NO2.

Нові правила викидів змінюють характер Volkswagen Golf R

Рідкісний випадок, коли навмисне йдуть на зниження потужності двигуна. Але Volkswagen Golf R по-іншому просто не зміг би існуватиЗдорово, коли потужність хетчбека перевалює за позначку 300 коней.

В одній з європейських країн заборонили рекламу нового VW Polo

Новини Volkswagen. «Не дозволимо заохочувати безвідповідальне водіння» — так заявили в Британії подивившись рекламний ролик нового Volkswagen PoloУ ролику забавно показали, як працюють сучасні системи безпеки з контролем пішоходів і монітором сліпих зон на VW Polo 6.

Автомобілі Volkswagen, які можна купити в Україні

Пять моделей Volkswagen, які до нас не поставляються, може дарма?Бразилія – величезна країна і ринок легкових автомобілів там набагато більше, ніж в Україні.

Seat Ibiza і Arona отримали модну цифрову панель приладів

Digital Cockpit тепер на Seat Ibiza і Arona. Сучасні цифрові технології в автомобілях класу «В»Маленькі машини могли виглядати стильно, оснащувалися технологічними моторами, але часто залишалися без найсучасніших систем мультимедіа і новітніх цифрових технологій.